• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

 
DEN 680.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Олицетворение на ретро-шик стил, Медал од Бринли Ко. Со истегната веганска кожа што се издига над колената и удобната пена од 4 мм tru ™ honsol, овие убавици прават да се чувствувате добро како што изгледате. Плоштад-пети ја завршува силуетата, а ретро-блок-потпетицата го воздигнува изгледот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 21 1/2 инчи. Обем на теле : 12 3/4 инчи. Врвен обем : 14 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ