• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Size Sime Cancual Shirred Shirred кратки ракави со кратки ракави

Terra & Sky Women's Plus Size Sime Cancual Shirred Shirred кратки ракави со кратки ракави

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Не можевте да сонувате за помек, удобен мета отколку што сакате? Не, ти треба? да излезете од вашата работна облека и прото. Оваа маичка ќе биде противотров за вашето уморно тело. Се лизга на благодатно; Мекото чувство на ткаенината ќе се движи над вашата кожа како свилена ракавица. Fit е доста дарежливо, исто така, не само во големина, туку и во должина. Оваа кошула можете да ја спарите со хеланки, фармерки, шорцеви или што и да е друго ви ја виткаат фенси. Оваа конкретна мешавина од ткаенини е еластична и издржлива, совршен партнер за спиење или салон за долго време. Рамната етикета за шиење и ознаката се преведува на долготрајно абење; Тоа е зона без чафе. Можете да се дружите дома или да трчате со грешки додека ги носите женските Terra & Sky, плус големина, обичен кратки ракави со кратки ракави. Разноврсна женственост. Стил на намалување на сообраќајот. Криви што инспирираат. Сонувачки вклопување. Terra & Sky повторно ја дефинира секојдневната мода за целосна, плус големина жена, нејзината убавина палета за сè што е инспирирано, од небото до земјата. 70% поли 30% рајон. Краток ракав . Се вклопува повеќе великодушно. Лажички врат. Треперење на страни. Етикета без ознаки за удобност. Достапно во цврсти материи и Хитерс. Достапно во асортиман на бои. Машинско миење ладно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ