• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нова корпа за подароци за бебиња од 9 парчиња

Нова корпа за подароци за бебиња од 9 парчиња

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Новата корпа за подароци од 9-парчиња на бебето Аспен, за мама и бебе, вклучува каросерија, биб, белезници, чорапи, кадифен, тоте, корпа за платно и кригла за мајка! Овој сет на подароци ќе биде белег на тушот за бебиња и ќе обезбеди слатки тематски подароци за расадник за момчиња! Новата корпа за подароци за бебиња од 9 парчиња вклучува ќебе, биб, каросерија, белезници, чорапи, плишани кученца, кригла, тота и канта за платно во тема за кученце. Мерки за ќебе 34 "w x 0.39 " d x 34 "h, bib мерки 9.05 " w x 0.39 "d x 11.41 " h, мерки за каросерија 15,55 "w x 0.39 " d x 14.56 "h, mintens мерка 2.55 " W x 0,39 "D X 4.17 " H, COPRS MERK 2,75 "W X 0.39 " D X 6.10 "H, кадифен мерки 6.65 " W x 4.29 "" 13.38 "H, мерки за кригла 5.01 " W x 3.54 "D x 3,93 "H, мерки за тота 14,50 " W x 0,78 "D X 24.05 " H, мерки за корпи 19.29 "W x 9.44 " D X 3.93 "H. Пакувани мерки за сет 13.5 " W x 25.5 "D x 26 " H . Нова корпа за подароци за бебиња од 9 парчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ