• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Brinley Co. Womens Crisscross клин сандала

Brinley Co. Womens Crisscross клин сандала

 
DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Роби е трендовски преземање на традиционална платформа за лизгање на платформата. Се одликува со детални детали за ленти од кожа од кожа што се обвиткува околу синтетичката плута потпетици и страните на чевлите. Јамка за пети го комплетира овој уникатен изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ