• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студио Бактон Мили Колиџ Фармхаус Дрво дневно со Трендл, Близнак, Греј

Студио Бактон Мили Колиџ Фармхаус Дрво дневно со Трендл, Близнак, Греј

 
DEN 6464.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дремките и читањето маратони изобилуваат со пријатниот леб на Мили. Ова разноврсно парче е опремено со влечење за да се обезбеди погодно сместување за гостите преку ноќ. Неговата цврста конструкција на дрво обезбедува издржливост, додека нејзината класична сива завршница го олеснува координираното со која било постојна палета на бои. Инспирирана од Фармхаус Дизајн, Мили има шармантни исечени панели подобрени со детали за вметнување и на врвот со елегантни финални натписи. Црниот метален прстен го повлекува изгледот. Ден на милијата е направена во Малезија и бара собрание. Куќа на куќата на куќата на ден . Повлечете го креветот за спуштеност . изграден од цврсто гума со фурнир од пепел од пепел и LVL . исечени панели со детали за инсерт . црни метални прстени . Тежина : 119,20 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ