• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Фармерки со права нозе со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машка лесна форма на фармерки со права нозе од половината директно тексас - најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобност каде што ви е најпотребно. Тој е дизајниран во нашиот тексас за удобност што е одлично за секојдневно. Завршено со темно индиго миење со рачно пескарење и обрасци на размахване . седи на половината со лесен колк и бутот. Удобно истегнување тексас што е одлично за секојдневно. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 17 "Отворање на нозете, 30/32/34/36" ИНСЕАМИ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ