• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Играчка со средно јаже со миленичиња јаз играчка со рачка

Играчка со средно јаже со миленичиња јаз играчка со рачка

 
DEN 201.44

Количина на стоки
Достапно на барање

ПЕТ Шампион Медиум 2 јазол топка и рачка со памучни кучиња играчка, асортиман е совршена играчка за секоја голема раса на кучиња. Оваа играчка за кучиња со јаже е конструирана од 100 проценти чист памук, така што знаете дека е безбедно за вас ПЕТ. Дизајнирано со тениска топка и цврста рачка оваа играчка може да издржи на тешка игра. The Pet Champion Ball and Hand Hande Rope Toy помага да се промовира интеракција помеѓу сопствениците и нивните миленици и исто така поттикнува вежба за домашни миленици. ПЕТ Шампион Медиум 2 јазол топка и рачка со памучни кучиња играчка, асортиман доаѓа или во црна/зелена или црна/сина/сина комбинација на бои. Проверете ги сите предмети за миленичиња за миленичиња, вклучително и поводници, јаки, превозници и играчки на и во продавници! Шампион за миленичиња 4 јазол 21 "Голема играчка за кучиња. 11 "Играчка за јаже на коски со средно куче.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ