• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
14к жолто злато 8 Полицирана цевка за полирана цевка - жени

14к жолто злато 8 Полицирана цевка за полирана цевка - жени

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

14к жолто злато 8 "2,35мм Полнена цевка Пол. Одличен начин да додадете допир на стил на која било облека. Без разлика дали барате нешто класично и елегантно или нешто што се издвојува и дава изјава, овие Bangles се одговорот за да додадете дополнителна искра во вашата гардероба. 100% загарантирано задоволство Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставено со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Лизгање на треска. Без камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ