• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајните богатства женски и жени плус Ченил со долг ракав со долги ракави и панталони со панталони со панталони

Тајните богатства женски и жени плус Ченил со долг ракав со долги ракави и панталони со панталони со панталони

 
DEN 255.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Засилете ја играта за пижама со оваа две парчиња тајни богатства поставени со врвот на долги ракави и панталони-и супер меки и пријатни со Ченил. Удобно и лесно за носење, овој комплетен PJ сет е одличен додаток на вашата ноќна или утринска облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 врв со долг ракав и 1 пар панталони. Топ : Лесно вклопување; деколте за лажичка; долги ракави; Преден кенгур џеб. Панталони : приближно. In Seam : 26 ”; Повлечен стил; еластична лента за половината; манжетни. 64% полиестер/34% најлон/2% најлон. Машина за перење. Увезени. Dwенски дво-парчен пижама Ченил поставена од тајни богатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ