• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4 w 14 d 16 h Невио Традиционална железна заграда за груба пила, западен црвен кедар

4 w 14 d 16 h Невио Традиционална железна заграда за груба пила, западен црвен кедар

 
DEN 1919.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, карактеристичен додаток на кој било дом. Природните и човечките елементи се обединуваат за да создадат рустикално и современо чувство со текстура и стил. Овие елегантни, стилски загради се прилагодливи на секој декор. Совршен за индустриски, рустикален, фарма и многу повеќе. Мешани-средни држачи со метал и дрво нудат елегантен, стилски дизајн. Заградите за чиста линија покажуваат впечатлив контраст на топло, природно дрво-зрно и темно метал. Трајно конструирана стабилност на заеми и поддршка со рафиниран челик и високо-одделение кедар или ела дрва. Совршен додаток на индустриски, современи, фарми или рустикални простори. Направете драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе. Рака-а.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ