• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карат Т.В. Дијамант жолт дво-тон кластер бајпас 10kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант жолт дво-тон кластер бајпас 10kt прстен за ангажман на бело злато

 
DEN 11407.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен предлог започнува со совршен прстен за ангажман на дијаманти. Модерен со жолто злато, овој прстен прикажува камен од дијамантски центар, граничи со ореол рамка со помали дијаманти со акцент. Наменет да искра цел живот, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант жолт дво-тон кластер бајпас 10kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ