• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Случајот за NBA Covero NBA Coverso NBA

Случајот за NBA Covero NBA Coverso NBA

 
DEN 927.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали сте обожавател на 76ers? Добијте го овој официјален дизајн од НБА на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од НБА. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Филаделфија 76ерс дизајн на кошарка на куќиште за патници Otterbox Case for Samsung Galaxy Note 3 : Компатибилен со Samsung Galaxy Note 3. Тенок и тежок случај штити од гребнатини, испакнатини и шокови. Исто така, вклучува и самопридржан заштитник за јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ