• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Umanуманџи: Диви авантури, XBO серија X

Umanуманџи: Диви авантури, XBO серија X

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Време за авантура! . Спуштете се во опасниот свет на umanуманџи и започнете возбудлива авантура, додека барате украден скапоцен камен, окото на Јагуар и начин дома! Sholder, Ruby, Mouse и Shelly се подготвени да ги истражат неистражените територии дома на жестоки предатори, завојувани фракции и ѓаволски стапици што можат да ве избришат од нозете. Преживејте ја џунглата за да стигнете до нови зони, вклучувајќи заборавени села, ледени планини и фетидни мочуришта. Надградете ги вашите херои со плен и тајни богатства што ги откривате. И секогаш бидете подготвени за нови закани, затоа што тапаните на umanуманџи би можеле да штрајкуваат во секој момент! • Авантура над - се справи со финишните загатки и лицето смртоносни непријатели во непријателски, неистражен свет. • Откријте тајни - најдете скриени простории, изгубени богатства и колекционери на umanуманџи. • Надградете ги вашите вештини-Отклучете неверојатни нови способности и размена на плен за напојување и специјални предмети. • Партија нагоре - потрага сам или во локален мултиплеер за најмногу четири истражувачи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ