• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за offенски партиски клуб за рамо, сјајни метални култури на врвот

Единствени поволни цени за offенски партиски клуб за рамо, сјајни метални култури на врвот

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сјајниот исечен врв со надвор од рамото нуди моден изглед. Овој металик култура го додава трендот на забава на вашиот изглед на вашиот изглед. Исечете ја во исечена силуета што паѓа над половината, со вклопен боди. Моделот носи големина xs. (Висина 5'8 ", градите 31 1/2 ", половината 24 3/8 ", колк 35 3/8 ", тежина 113 фунти) големина градите на градите предната должина 29 1/2 11 1 /4s 31 1/2 11 5/8m - 33 1/2 12 L 36 5/8 12 5/8xl 39 3/4 13 1/4 уникатни поволни цени Clubенски клуб за забави на рамо, сјајни метални култури Топ 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Надвор од рамо. Кратки ракави. Исечен врв. Сјаен метален стил. Машинско миење ладно со слични бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ