• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
A1HC природен кожир и гумена врата мат, 38x23, дебели издржливи врати за влез на отворено, тешка должност, тенок профил на вратата на вратата, лесен за чистење, долготрае?

A1HC природен кожир и гумена врата мат, 38x23, дебели издржливи врати за влез на отворено, тешка должност, тенок профил на вратата

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума и обликувана врата од врата е направена со тешка гума за поддршка што ја прицврстува на место додека четкате нечистотија и остатоци од чевли и чизми. Затегнатиот коко-влакна го олеснува чистата стапала за чистење. Го одржува вашиот кат чист кога ќе го украсите влегувањето со овој добредојде на вратата, која вклучува цврста гума за поддршка за да помогне да се задржи килимот во место нејзините силни влакната создаваат област за бришење и гумената основа додава на цврстината. Овој врвен килим на отворено ќе помогне да се запре нечистотијата, остатоците, влагата и другите честички да се следат во вашиот дом и ќе траат најмалку 3 пати подолго од редовните душеци на вратите . Поставете добредојде МАТ пред секоја надворешна врата : Користете го овој добредојде на двор на внатрешен двор , во гаража, алишта за перење, влегување и каде било има голем сообраќај однадвор. Препорачано да се користи во покриени области на отворено .. Совршена големина Дормат за вашиот голем влез : мерки за предниот дел од Doormat 23 "x 38" и е дебела 0,6 "за да и овозможите на вашата врата лесно да ја помине душекот без да се заглави. Оваа надворешна матка е идеална и за влезови на единечни и двојни врати.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ