• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Глам Гала Гала Гала

Глам Гала Гала Гала

 
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали станува се повеќе гламурозна од оваа колекција на три миленичиња од модата, подготвени да присуствуваат на ексклузивна гала? Децата можат да се преправаат дека ја примаат оваа фенси Померанец (Мадам Пом Лебланк #248), глушец (Лота кармин #249) и Кити (Сончев недела #250) со шминка, накит и нови облеки. Додатоци, меурчиња за емотикони, парчиња парчиња деко и налепници додаваат на забавата за раскажување приказни. Кидите можат да ги донесат своите миленици во живот во апликацијата LPS вашиот свет. играта! Играјте активности, следете колекција или омилени миленичиња за собирање и целосни цели за да заработите награди, сè додека украсувате и дизајнирате најладниот свет во продавница за миленичиња, дигитално!*Достапно барем до 30 јуни 2018 година. Апликацијата работи со одбран i Phone, i Pad , i Pod Touch и Android уреди. Ажурирањата влијаат на компатибилноста. Проверете за детали. Набавките во апликација ја подобруваат играта. Не е достапно на сите јазици/земји. Littlest Pet Shop Glam Gala : Имајте фенси гала со 3 гламурозни миленичиња. 10 додатоци вклучени за забавно раскажување приказни. Вклучува 3 миленичиња, 2 меурчиња за емоции, 10 додатоци, парчиња 2 деко -парчиња и налепница. На возраст од 4 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење? мали делови; Не за деца под 3 години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ