• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски и жени плус традиционална плетена кратка ракав v-врат наметка

Тајни богатства женски и жени плус традиционална плетена кратка ракав v-врат наметка

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Заспијте или дневно наоколу во стил во оваа зачудувачка облека за облека за спиење од тајни богатства. Оваа наметка со кратки ракави прикажува прекрасна трим за чипка за истегнување што убаво се координира со приносите за печатење и боја. Наметката е направена во пријатна одржлива рециклирана ткаенина од полиестер со дрес со додадена истегнување што е надополнета со преголемата пространа вклопување. Ова ново преземање на класичен ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Onенска наметка со врат со чипка. Долман ракав со чипка на чипка на отворот на ракавот. Должина од HPS : 40 ". Облека за чипка на долна облека на деколте и отворање на ракав. Странични џебови на цвест. Преголема вклопување. во Виетнам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ