• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries благодарен за оваа домашна семејна фраза Сини хијацинт цвеќиња, 30, дизајн од Керол Робинсон

Stuple Industries благодарен за оваа домашна семејна фраза Сини хијацинт цвеќиња, 30, дизајн од Керол Робинсон

 
DEN 1199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Лаванда; Цвеќе; Цвет; Цвеќиња; Благодарен за овој дом. Дизајн од Керол Робинсон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ