• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност тивка убава тишина ii платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност тивка убава тишина ii платно уметност од Курт Шафер

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безмилосно во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Тивка убава тишина II“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ