• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кендал + Кајли Simsенски Симс Симс Лонг Пафер Палто

Кендал + Кајли Simsенски Симс Симс Лонг Пафер Палто

 
DEN 767.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставна и елегантна долга јакна со фиксен аспиратор, во кој се прикажани комбо -ткаенини и детали за џебот на лепенка и манжетни за бура за дополнителна топлина. Направете го ова главен во вашиот плакар за да носите во секоја пригода. - 100% полиестер - полициска изолација - сатен за летање - Core Fit - Машинско миење - Puffer XS -XL. Сплит аспиратор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ