• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „подвлечена мачка II црна“ маркер од Вероник Чарон

Трговска марка ликовна уметност „подвлечена мачка II црна“ маркер од Вероник Чарон

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Портфолиото/фотографијата на Wild Apple ги прикажува заедничките напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички режисери. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : Бело, жолто, портфолио на „Тан диво јаболко“/фотографија ги прикажува напорите за соработка на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички режисери. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Нашите дизајнери се Лори Честер, Гретчен Греј-Бучанан, Моира Херши, Елисе Робичауд, Мајкл Мулан, Мајк Шик, Сју Шлабах, Пени Шехан и Лора Маршал. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Користејќи ги пронајдените предмети, документи, фотографија и гроздобер уметност, работата на нашето студио се однесува на тековните трендови на дизајнирање. Работната табла со ликовна уметност со трговска марка е практично, но стилски декор парче за секоја просторија од домот! Оваа бела табла има целосно функционална табла за маркери, како и украсни уметнички дела за да додаде допир на стил. Користејќи ги пронајдените предмети, документи, фотографија и гроздобер уметност, работата на нашето студио се однесува на тековните трендови на дизајнирање. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ