• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрени фармерки копродукции плус големина елисе средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина елисе средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сребрени фармерки копродукции Elyse Mid Rise Straight Flys Flurs Plus Size - Elyse е совршено секојдневно вклопување во удобност. Се одликува со класичен среден пораст и олеснет на половината што обезбедува удобност во средниот дел и го елиминира врвот на мафинот. Плус, дополнителната просторија во колкот и бутот на прегратката совршено. За најголема можна удобност, Елисе ве покри. Прави фармерки со нозе со темно миење на индиго; Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 11,5 '' среден пораст; 29/31/33 '' inseams; 14.5 '' Отворање на нозете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ