• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шорцеви за Голден Гејт Гејт Гејтс од Бела Сиера

Шорцеви за Голден Гејт Гејт Гејтс од Бела Сиера

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Шорцевите за истегнување на мажите на Голден Гејт можат да се носат на кое било сафари со истегнување што треба да стигнете таму. Дизајнирано да биде кратка прошетка со чиста силуета, има чисти предни џебови за цртање по должината на цвест со големина и задни џебови. Удобноста се вклопува во рамен предниот и еластичниот заден половината. Винонска ткаенина ткаенина од најлон е кул за допир, брзо суво, без брчки и отфрлање на вода. Ова е кратко да се носи цело лето со многу својства за изведба за да ве однесе насекаде. Проверете ја и верзијата 8 "Inseam. Рамна предна и удобност се вклопуваат со задниот еластичен лента за половината. Вода отфрлање + Брзо суво + Пријателски за патувања. џеб со безбеден патент и затворање на велкро. Исејм : 8 "& 10". Трекинг ткаенина ткаенина- 91% најлон, 9% спандекс 4 пат ткаени ткаени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ