• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skechers Rosencrans го прегази дигиталниот хронографски часовник

Skechers Rosencrans го прегази дигиталниот хронографски часовник

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дигиталниот часовник Skechers Rosencrans го доловува иконскиот стил на Skechers во сите црни. Се одликува со мазна пластична кутија, силиконска лента и негативен дигитален дисплеј. Функциите вклучуваат стоперка за хронограф, формат на време од 12-24 часа, дневен аларм со пилиња и осветлување. Дигитален хронограф. 12/24 час формат на избор на време. Календар и дневен аларм. Отпорен на вода на 5 атм. 2 -годишна ограничена гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ