• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Печатење на фигуративно платно на пистата Авенија

Печатење на фигуративно платно на пистата Авенија

 
DEN 704.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Исечете го бизнисот со грлото во Вол Стрит, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на рекламирање со постери тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ