• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за женски костум кратки ракави чипка за чипка за чипка за пижами за пижама за пижами

Единствени поволни цени за женски костум кратки ракави чипка за чипка за чипка за пижами за пижама за пижами

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој стил на сет за спиење е погоден за вклучување/исклучување, што може да ви даде светло и едноставно искуство за облекување и да ве одржува убаво и удобно цел ден. Врвот : Краток ракав за спиење на ракави се карактеризира со чипка со класична врата од вратот и лак и страничен отвор на дното : Панталони се одликуваа со еластична половината, 2 странични џебови, и чипка го исечете супер мека пижама за жени е елегантен, удобен и издржлив. Овој сет на пижами е обичен и елегантен, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. Единствени поволни цени за женски костум кратки ракави чипка за чипка за ноќевања за пижама за пижама за спиење поставува 95% рајон, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Пролет/есен. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ