• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Водоотпорен телефонски случај на Озарк Трага iPhone Se- Galaxy 9-S до. Екран.

Водоотпорен телефонски случај на Озарк Трага iPhone Se- Galaxy 9-S до. Екран.

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Користете го вашиот паметен телефон на езерото без загриженост со водоотпорен телефонски случај на Озарк Трага. Без разлика дали сакате да пешачите, одете пловење или едноставно сакате да бидете сигурни дека вашиот телефон останува без влага, ова водоотпорно телефонски случај е најдобрата опција за заштита на вашиот уред. Овој водоотпорен случај е широк 4,5 инчи и висок 8,5 инчи. Тој е компатибилен со повеќе уреди со различни големини, и i Phone и и Android. Одлично за патувања за кампување, пешачки патеки, плажи, фестивали и авантура! Водоотпорна телефонска кутија Озарк Трага ќе го заштити вашиот мобилен уред од гребнатини! Ова е 100% водоотпорен и неговиот транспарентен случај ви овозможува да го работите вашиот телефон додека телефонот останува во овој случај, заштитен. Водоотпорен телефонски случај со лента за ленти. Чувствителен допир на екранот. 100% водоотпорен. Ви овозможува да го работите вашиот телефон додека телефонот е заштитен во случајот. Одговара на кој било смартфон до 6 "прикажува екран на екранот. Издржлив и доказ за несреќи, плови во вода. Компатибилни уреди : i Phone 14, i Phone 14 Plus, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Pro Max, i Phone 13, i Phone 13 Mini, i Phone 13 Pro, i Phone 13 Pro Max, i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 12 Pro, i Phone 12 Pro Max, i Phone SE 2, i Phone 11, i Phone 11 Pro, i Phone 11 Pro Max, i Phone XR, i Phone X, i Phone XS, i Phone 8, i Phone 8 P, i Phone 7, i Phone 7 P, i Phone 6, i Phone 6s, i Phone 6 P, i Phone 5s, i Phone SE, i Phone 4 G, i Phone 3 G; Samsung Galaxy S21+, S21 Ultra, S20+, S20, S20 Fe, S20 Ultra, S10e, S10+, S10, S9+, S9, S8+, S8, S7, S7 Edge, S6 S6 Edge Plus S5 S4 S3; Samsung Galaxy Note20 Ultra, Note20, Note 10+, Note10, Note Fe, Note Edge, Note10; Samsung Galaxy A80, A72, A72, A71, A70 S, A6 S, A60, A52 S, A52, A51, A50, A42, A41, A40, A32, A31, A30 S, A30, A3, A22, A21, A20 S, A20, A20 E, A12, A11, A11, A11, A10 S, A10 E, A10 E, A10; Samsung Galaxy M62, M52, M51, M42, M40, M32, M31 S, M31, M30 S,M30,M22,M21 S,M21; Samsung Galaxy J8,J7,J6+,J6,F62,F52,F42,F41,F22, E7, C10, C9, C7 Pro; Samsung Galaxy Tab серија; Серија на Google Pixel, Motorola Defy, Edge, Edge 20, Edge S, Edge+; Motorola Moto итн . штити од гребнатини. Вкупна големина : 4,5 инчи. X 8.25 во . изработено од трајно про transparentирна пластична мрежа. Вклучува : (1) Водоотпорен случај и (1) лента за вратот. Озарк патека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ