• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатна машка маичка маичка со кратки ракави

Бесплатна машка маичка маичка со кратки ракави

 
DEN 279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Обични, кул, удобни : трите стил на стил се тука со кампот за бесплатна склопување во ветровито, лесен дизајн и стилски отпечатоци. Чувајте ги лежерните вибрации кои одат со безгрижен, безуспешен изглед-погледнете го преку шарен тим за мета и ознака со опуштени шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од изрез со затворање на копче и јамка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лесен, ткаено тело; контрастни отпечатоци. Машка маичка за кратки ракави од бесплатно собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ