• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка три-камен удобност се вклопува во црниот ринг-бенд за венчавки од волфрам

Машка три-камен удобност се вклопува во црниот ринг-бенд за венчавки од волфрам

 
DEN 604.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен машка ораво три-камен-камен од 8 мм удобност се вклопува во црниот ринг-бенд за венчавки. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Машински пресечен кубни цирконија прстен во волфрам. Црна завршница. Удобност се вклопува. Ширина од 8мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ