• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ирина ИНЕВЕНТ машина зафаќа прилагодлива постојана игла за шминка рачка во затворено домаќинство професионални почетници тело дел уметнички алатки алатки зелена

Ирина ИНЕВЕНТ машина зафаќа прилагодлива постојана игла за шминка рачка во затворено домаќинство професионални почетници тело

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Погодност : Новиот систем за заклучување на типот на зафатот го олеснува зафаќањето на машината за уметност на телото, за да го замениме мастилото или пигментот. Подготвување : Ротационата рачка може да ни помогне да ја прилагодиме длабочината на иглата самите, што е погодно. : Специјалниот систем за заклучување на алатката може цврсто да ја поправи иглата додека дизајнираме за да можеме да работиме поточно. Лесен : Додатокот е со мала големина и тежи малку, така што нема да се чувствуваме уморни по долгогодишна работа. Спецификација : Материјал : Алуминиумска легура.Колер : црна, црвена, зелена. Големина : приближно. 8.5x3x3cm/3.35x1.18x1.18inch.note : Може да има неколку нарушувања во бојата заради различни компјутерски резолуции. Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Пакувања вклучуваат : 1 парче уметност на тело уметност. Лесен : Додатокот е со мала големина и тежи малку, така што нема да се чувствуваме уморни по долго време тоа . прилагодлива : ротирачката рачка може да ни помогне да ја прилагодиме длабочината на иглата самите, што е погодно . Погодност : Новиот систем за заклучување на типот на зафатот го олеснува зафаќањето на машината за уметност на телото полесно за да го замениме мастилото или пигментот . фирма : Специјалниот систем за заклучување на алатката може цврсто да ја поправи иглата додека дизајнираме за да можеме да работиме поточно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ