• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на метежот на миди фустан од метежот на јуниори

Без граници на метежот на миди фустан од метежот на јуниори

 
DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Право во согласност со вашиот трендовски изглед? Миди фустанот од без граници во мека, лесна лента ткаенина. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. 38? Долго од центарот на вратот. Должина на миди. Лажички врат; Силуета на обвивка. Без ракави. Контрастни ленти. Нелиран. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ