• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност мандарински лалиња платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност мандарински лалиња платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „мандарински лалиња“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ