• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бали и Пари Алис модерно боемско темно кафеава махагони дрво и стол за јадење со банана со влакна

Бали и Пари Алис модерно боемско темно кафеава махагони дрво и стол за јадење со банана со влакна

 
DEN 2735.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во повеќе тропски амбиент за време на оброците со волшебниот стол за јадење Алис. Направено во Индонезија, ова парче Boho е конструирано од цврсто дрво од махагони. Потпирачот за грб и седиштето се украсени со ткаени влакна од банана, испреплетени за да формираат мазна прегратка. Алисе ќе пристигне целосно собрани и има зашилени нозе за одлична стабилност и поддршка додека позајмува елегантна силуета. Искрена презентација на егзотично занаетчиство, стол за јадење на Алис го трансформира расположението на секоја пригода . Поради природата на природните материјали што се користат во овој производ, може да има варијации во области како што се, но не ограничувајќи се на, боја, шема, шема, шема, шема, шема, жито и текстура. Стејките слични на косата на ратан/ратан-влакна се вообичаени заради природата на материјалот. Севкупно : 18.10 "W x 21.70 " D x 34.10 "H; Седење : 18.10 " W x 18.10 "D x 18.30 " H; Потпирач за грб (од седиште нагоре) : 16.10 "H; дозвола (од подот до дното на страничните носилки) : 3.30 " H; Современ боемски стол за јадење. Рамка конструирана од дрво од махагони. Ткаени банана влакна украсени столчиња и грб. Аголно седиште. Потпирач за грб на решетките. Заштитени нозе. Целосно собрани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ