• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Деца од Garanimals Girls Scirtall Set, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Scirtall Set, 2-парчиња, големини 4-10

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Забавен, Twirl-Tastic изглед за училиште или само игра .. сето тоа е добро со оваа симпатична облека со здолништа поставена од 365 деца од Garanimals. Овој комплет со две парчиња облека за девојчиња има симпатичен преден џеб, функционални прилепувања, забавни отпечатоци и кратки ракави за лесна основа за положување. Носете ги заедно или измешајте и одговарајте со нејзините 365 деца од омилените Garanimals! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 здолниште и 1 маица. Карактеристики на здолништата : стил на влечење со функционални прилепувања; квадратно деколте; Prontеб на предниот биб; контрастни отпечатоци. Карактеристики на маицата : екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; Контраст на печатење однапред. Здолништето на девојчињата поставени од 365 деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ