• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sofia Jeansенски женски марисол подигање со средни фармерки

Sofia Jeansенски женски марисол подигање со средни фармерки

 
DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона, разноврсен и најдобар дел? Не е потребно кршење во период. Овие фармерки за подигање од фармерките на Софија се засекогаш loveубов со супер мек финиш и ласкав дизајн. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Versátiles en todo momento, y lo mejor es que puedes usarlos sin interupción. Estos Jeans con corte para botas de sofia фармерки pueden ser tu amor enterno con un un acabado supersuave y un diseño фаворит. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Bootcut/Corte Para Bota. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32-1/2 ”Inseam/Tiro Medio; 32-1/2 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Јамки за појас/Cierre de Botón Con Cremallera; Презилис пара Цинтун. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Зошто ќе го сакате тоа : Deleger Denim ги гушка вашите облини на сите вистински места. Фармерки за подигање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ