• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојки од мафија за девојки со ткаени закрпи и низ целото печатено срце со долги ракави, плетени и ткаени сет од 2 парчиња

Девојки од мафија за девојки со ткаени закрпи и низ целото печатено срце со долги ракави, плетени и ткаени сет од 2 парчиња

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Веднаш проширете ја нејзината гардероба со кул временски услови со дво-парчиња на овие девојки од избледената слава. Еден елек за пуфер и совпаѓање со долги ракави се вклучени во сетот за голема вредност и лесно облека. Во елек има симпатичен сет на закрпи извезени на предната страна и предно затворање на предниот дел за вклопување, додека TEE има шарена срцева шема отпечатена низ целиот и деколте без ознака. Овој сет со две парчиња е достапен во разноврсна колорит на маслинови лисја. Faded Glory Girls Puffer елек со ткаени закрпи и низ целото печатено срце со долги ракави, плетени и ткаени 2 парчиња сет : елек : 100% полиестер. Те : 60% памук, 40% полиестер. Сет со две парчиња. Вест : Дизајн на пуфер со синтетичко полнење. Ткаени закрпи за срце и пеперутка од предната страна. Затворање на предниот дел на зип. Tee : Сеопфатен шема на печатење. Долги ракави . Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во маслинови лисја. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, измијте внатре надвор, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, веднаш извадете го и закачете, ниско железо, не железо на печатење/мотив.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ