• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Rynestone Gem Comfort Women's Slide сандали

Rynestone Gem Comfort Women's Slide сандали

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Работи големи, предлагајте да нарачате половина големина надолу. Бидете подготвени да бидете заслепени од овие прекрасни блескави рамни сандали што ќе ве имаат во стил оваа пролет/лето. Сандалите имаат зачудувачки украси за рибини од рингони, и завршуваат со удобна инзола и текстурална надворешна плоча. Работи големи, сугерираат да нарачате половина големина надолу . Текстилна горната, ПУ -наредена влошка и гумена надворешна плоча.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ