• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Само мојата големина, плус еластична еластична половината, шорцеви во Бермуда

Само мојата големина, плус еластична еластична половината, шорцеви во Бермуда

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Обичен дизајн и лесен за носење, комбинирани стилови за влечење за овие шорцеви во Бермуда од само моја големина. Сега вашата гардероба е веднаш ажурирана со шорцеви со еластична половината и удобна ткаенина за истегнување за да се движите со вас кога сте во движење. Овие шорцеви во Бермуда добро се спаруваат со обични тимови и тениски чевли или им даваат облечен изглед со сандали и блуза - тоа е лесно! Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Slim Fit. Подигање и инсејм : високи; 8,5 ”Инемам. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнете мешавина од памук за удобно вклопување. Плус еластична еластична половината се протега во Бермуда шорцеви од мојата големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ