• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Вита Италија Тор-Итали мулти-ленти со слајдови

Бела Вита Италија Тор-Итали мулти-ленти со слајдови

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тор-Италија од Бела Вита направена во Италија е одличен изглед на градба на удобност. Меката кожа напа, горната и подлогата, се луди удобни. Горната кожа од кожата му дава можност на овој слајд да биде облечен за полиран изглед од вашиот основен слајд на базенот. Овие опсежни погледи се специјалитет на италијанскиот производител и се надеваме дека го сакате исто како и ние! .75 "клин -потпетица. Мулти -каиш интервенирана горната. Супер мека кожа горниот дел. Подготвена нога за цел ден удобност. Направено во Италија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ