• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Младински Премиер на Мизуно се појави во панталони

Младински Премиер на Мизуно се појави во панталони

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Изведба на највисоко ниво, Младинскиот премиер Мизуно, „Пендил Пант“ му нуди на играчот професионален изглед и чувство. Овој еластичен готов стил на отворање на нозете се нуди во разни бои за цевки и е познат како еден од најтрајните бејзбол панталони на пазарот! Половината на јамка од тунел-појас. Летајте пред со продолжено затворање на две-snap. Поставете ги џебовите со затворање на копчињата. Двојно колено : Конструкција на коленото со двојно слој за дополнителна заштита . Еластично дно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ