• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Луг машка дрифтер, челична пети Оксфорд, чизми од Оксфорд

Луг машка дрифтер, челична пети Оксфорд, чизми од Оксфорд

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Машкиот Дрифтер Ло Св е ажурирање на класичниот и безвременски драфтер Lugz. Со својата солидна привлечност, овој обичен и издржлив челичен пети Оксфорд е отпорен на вода и отпорен на лизгање, а јачината на безбедносната челична пети и заштитата од електрични опасности на отворени кола до 600 волти (во суви услови) стои до која било работа Предизвиците може да дојдат на вашиот пат. Флексастридна меморија за пена. Гумена надворешна плоча. Отпорен на отпорна на вода отпорна на вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ