• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Графички Цртан Филм Кошула Јака Облека ОБЛЕКА 3Д Печатење На Отворено Секојдневен Краток Ракав Печатење Мода Удоб

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Графички Цртан Филм Кошула Јака Облека ОБЛЕКА 3Д Печатење На Отворено Секојдневен

 
DEN 1305.60

Количина на стоки
Достапно на барање

€Многу Големина}Големина На Дете : 100. Соодветните Комплети За Пижами Се Продаваат Одделно. ●Хавајски Стил● менсавајски кошули, кратки ракави секојдневен стил на копче надолу со редовно вклопување, јака за ревер, лев џеб, копчиња за софистициран, без напор изглед и чувство. Големина на дете : 100.● Што има во пакетот q 1x Кошули. ①Прилики И Подароци Дали сакате да го почувствувате студениот ветер во топлото време? Потоа облечете ги овие кошули на плажа за мажи! Стилскиот тропски стил е совршен за Хаваи, Алоха, Секојдневно Живеење, Канцеларија, Одмори На Плажа, Крстарења, Кампување, Забава итн. Тропските кошули за мажи можат лесно да се комбинираат со шорцеви на плажа, секојдневни шорцеви, фармерки и многу повеќе. Знаме На САД Црвена Сина Секојдневна Кошула Со Кратки Ракави за Мажи.170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. Национално Знаме НА САД Хавајска Кошула со Џеб На Градите. Исто така совршен подарок за семејството, пријателите или паровите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ