• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пет Патент Тенок Фит Есенски И Зимски Џемпер Нова Облека За Миленичиња Облека За Миленичиња Слатки Материјали За Миленичиња Облека За Големи Кучиња Девојка

Пет Патент Тенок Фит Есенски И Зимски Џемпер Нова Облека За Миленичиња Облека За Миленичиња Слатки Материјали За Миленичиња

 
DEN 344.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : памук. Боја : Темно сина, светло сина, кафеава, зелена. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Содржи. 1*табела за облека За Миленичиња : . Големина : S Биста : 32cm/12.60" обем На Вратот : 23cm/9.05" Должина : 20cm/7.87" Соодветна тежина : 1.25-2kg Size : M Биста : 37cm/14.57" обем На Вратот : 26cm/10.23" Должина : 25cm/9.84" Соодветна тежина : 2-3kg Size : L Биста : 42cm/16,54" обем на вратот : 29см/11,41" должина : 30см/11,81" соодветна тежина : 3-4, 25 кгсајз : xl биста : 47см/18,50" обем на вратот : 32см/12,59" должина : 35см/13,78" соодветна тежина : 4,25-6кгсајз : ххл Биста : 52см/20,47" обем на вратот : 35см/13,78" должина : 40см/15,75" соодветна тежина : 6-9кг детали за Големината+ : големината е соодветна за повеќето мали кучиња, внимателно Мерење на големината на вашето домашно милениче пред да се препорача правење. €Удобно За Носење : Оваа Облека За Кучиња Е Изработена Од Квалитетни Материјали Ткаенина, Кои Се Меки, Растегливи И Дишат За Носење; Класичниот И Секојдневен Стил Му Овозможуваат На Вашето Домашно Милениче Да Се Движи Флексибилно Без Непријатни Чувства; Се Препорачува Облеката Да Се Мие Во Ладна Вода Со Блага Рака За Издржливост. ●Топол Подарок● : Облеката За Кучиња Ќе Послужи Како Креативен Подарок За Вашиот Во Божиќ Или Други Важни Датуми, Бидејќи Функционира Како Украсување Или Заштита На Нивните Тела; Облеката Ќе Биде Практична И Значајна За Да Ја Разберете Љубовта И Умот На Сопствениците На Миленичиња. ●Хуманизиран Дизајн Q : Има Повеќе Големини На Располагање Кои Можат Да Задоволат Различна Големина На Кучиња, Како Чивава, Јорки, Француски , Корги, Ших Цу Итн. ●Широк Спектар На Апликации : Овие Слатки Кошули За Кучиња За Миленичиња Се Погодни За Носење На Вашите Кучиња И Мачки Во Различни Прилики, Како Што Се Роденденска Забава, Свадба, Забава За Викенд, Забава Со Домашни Миленици Или Само Секојдневно Одење Итн., Правејќи Го Вашиот Да Биде Во Центарот На Вниманието.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ