• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Змија Залак Отров масло-Дебели-За Повеќе Одговор

Змија Залак Отров масло-Дебели-За Повеќе Одговор

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Отровот Од Каснување од змија е специјално формулиран повеќенаменски лубрикант за лежиште со апликант за прецизна игла. Само неколку капки нанесени со точност на пин-точката и вашето лежиште е потивко и заштитено за да трае долго време.Тенок Подмачкување е за не реагира игра и зголемување на времето спин.Дебелото подмачкување е за одговорна игра и подобрен одговор.Кој Отров и да го изберете, Каснувањето Од Змија ви помага да ги добиете најдобрите можни перформанси додека го зголемувате животниот век на вашиот јо-јо лежиште.Добро за сите лежишта.Секое шише содржи 15 мл (1/2 мл) подмачкување. Змија Залак Отров масло-Дебели-За Повеќе Одговор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ