• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2.0 кт круг намалување јасно моисанит 14к бело злато годишнината ангажман камен прстен големина 9

2.0 кт круг намалување јасно моисанит 14к бело злато годишнината ангажман камен прстен големина 9

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Клара Пучи дизајнер накит изработени во Сад направени до. моисанитот е идентичен во секој поглед, освен моисанитот одгледуван Во Лабораторија. Картичка. Лабораториски одгледуван моисанит во споредба со природниот. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. синтетички создаден во зелена, 100% еколошка лабораторија и природна. спомен, подарок или спомен. од 6 карактери за текст) * * Моисанит : роден камен од април што произлегува од вселенските метеорити, повеќето како природни дијаманти во составот и цврстината. Ден, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката, или. 60-дневна опција за враќање без проблеми е. трае цел живот, совршен за секоја пригода, вклучувајќи Ангажмани, Вљубените. Жолт Моисанит : најреткиот и најуникатниот меѓу моисанитот со природна боја го прави овој популарен камен за ангажман богат со искра и јасност. Ограничените природни резерви можат директно да влијаат на вредноста. гарантирано дека сме вистински, без конфликти и придружени со нашата Автентичност. понудена Со Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, покривајќи. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. Страничните камења се премиум руски Симулирани Дијаманти, имитирајќи. Се верува дека има лековити придобивки со метаболизмот и силата. е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара Пучи,.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ