• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајната На Бејкер Печете И Послужете Сет од 4 компјутери, Длабоко Море И Злато

Тајната На Бејкер Печете И Послужете Сет од 4 компјутери, Длабоко Море И Злато

 
DEN 927.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пита плоча.Со сјајната бела надворешност на овој комплет, можеби мислите дека овие тави се премногу убави за употреба во рерна. Кога не се користат, парчињата се гнездат заедно за компактно складирање. Доколку се развие проблем со гаранцијата, контактирајте Ја Светската Кујна на 1-800-999-3436. Издржлив метал и стил за сервирање. Користете ја чинијата за пита за киши, овошни пити и многу повеќе. Оваа гаранција не ги покрива штетите на производот од злоупотреба или злоупотреба. Оваа гаранција ви дава специфични законски права и може да имате и други права, кои може да варираат од јурисдикција до јурисдикција. Без разлика што готвите или печете, сетот За Печење И Сервирање На Оваа Пекарска Тајна ја има само тавата за печење што ви треба. Светската Кујна ќе ја поправи Или замени, или по опција На Светската Кујна, ќе размени за слична ставка со еднаква или поголема вредност Секој Таен производ На пекарот со дефекти во материјалот или изработката, за цел живот на производот. Комплетот прави и внимателен подарок, оној што ќе се користи одново и одново. Дизајниран ВО САД. Случајните и последователните штети се изрично исклучени од оваа гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ