• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Розова Балон Срце Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Розова Балон Срце Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашата љубов може да се издигне на нови височини во Овие, Розова Балон Срцето Дете Маица. Прави забавен подарок за денот на Вљубените за вашата ќерка или внука! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Розова Балон Срце Дете Краток Ракав Маица Унисекс Тиркизна 4 T. Прави забавен подарок за денот на Вљубените за вашата ќерка или внука!. Вашата љубов може да се издигне на нови височини во Овие, Розова Балон Срцето Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. валентин деца срца валентин првиот 1 внука внука тетка баба ад дете предучилишна детска облека облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ