• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pfister LG Pfirst Серија 2-Рачка 4 Центриран Тапа За Бања Со Акрилни Рачки Во Полиран Хром

Pfister LG Pfirst Серија 2-Рачка 4 Центриран Тапа За Бања Со Акрилни Рачки Во Полиран Хром

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Фистер со задоволство воведува сосема ново семејство на ексклузивни производи на големо, pfister серија. Ова семејство вклучува целосна постава на славини за кујна,перење, тоалет и када/туш. Дури и како отворање цена точка семејна колекција. Супериорен дизајн и голема вредност тоа е она за што се работи за првата серија. Pfister LG1435002 Pfist Серија 2-Рачка 4 " Центриран Тапа За Бања Со Акрилни Рачки Во Полиран Хром Карактеристики : ги Исполнува барањата АДА/АНСИ А117.1, обезбедувајќи пристапност до сите лица со посебни потреби. Производот е во согласност со NSF/ANSI 372 и е во согласност со барањата за содржина на олово за водовод без олово, како што е дефинирано Со државните закони Во Калифорнија, Вермонт, Мериленд и луизијана И Законот За Безбедна Вода за Пиење на САД. Ги исполнува Или надминува Стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Тапа монтирана на палубата за мијалник или работната површина. Трговија ексклузивна славина. Спецификации : Гаранција На Производителот : Pfister Pforever Гаранција. Инсталација : 3-Дупка. Заврши : Полиран Хром.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ