• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Акихол Менс Камо Карго Панталони Машки Карго Панталони Опуштено Вклопување Камо Панталони Надворешна Работа Со Повеќе Џебови Секојдневни Панталони

Акихол Менс Камо Карго Панталони Машки Карго Панталони Опуштено Вклопување Камо Панталони Надворешна Работа Со Повеќе Џебови

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажите Цела Сезона Се Вклопуваат Во Панталони Секојдневно Сите Еднобојни Џебни Панталони Модни Комбинезони Плажа Фитнес Со Права Нога Рејв Дно Сезона : Цела Сезона. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,обука. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Боја На Почвата. Стил : Мода. Украсете : Џебови. Верзија : Редовна. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони. Мека и Удобна : Земете дел од еластичниот дизајн на појасот.Товарните панталони за мажи беа изработени од материјал од диагон, без лесно кинење. многу е пријатна, лесна флексибилна и дише ткаенина за да ве одржува ладни и суви на отворено. Мулти Џебови : машки панталони за пешачење, Затворање Со Патент и копче, 2 џебови за режа, 2 џебови за размавта на товар, 2 задни џебови со размавта. Сите џебови со велкро. Мулти Џебови за безбедно складирање на вашите personal предмети или гаџети, чувајте ги вашите работи побезбедни што спречува лизгање и нуди побрзо повлекување и складирање. Натпревар : машките обични карго панталони се погодни како панталони за пешачење, тактички панталони, работни панталони, карго панталони, панталони за патување, панталони за кампување или панталони за риболов. Подигнете ги вашите активности на отворено со оваа удобна панталона ќе го направи вашето движење послободно. Прилика за апликација : овој машки товар обичните панталони од кадифе се одлични за многу прилики, тоа може да биде подарок за вашиот сопруг. Не само што може да се носи на летни одмори, спортски риболов на отворено и сл, туку може да се носи и за работа или секојдневниот живот. Големина и Услуга : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ