• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сина За Класична Големина На Вибра Вграден Спинер Оз Лута Пиперка

Сина За Класична Големина На Вибра Вграден Спинер Оз Лута Пиперка

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сината Лисица Вибракс ги истакнува сите други по квалитет, издржливост и неговата способност постојано да фаќа риба. Легендарниот квалитет На Сината Лисица е очигледен во позлата без недостатоци, фини толеранции, супер остри куки и преливи слични на животот. Доаѓа со сечило што се врти на тело што тоне во форма на куршум. Сечилото со средна длабочина од 45 степени поминува две стапки до четири стапки. Патентираното дводелно тело емитува звучни вибрации со ниска фреквенција кои привлекуваат риби и предизвикуваат удари додека практично го елиминираат пресвртот на линијата. Сина Лисица Класичен вибракс 3/8 мл вграден фабрика. Телото емитува звучни вибрации при триење со слободна опрема за вртење. ВМЦ Кука е исклучително остра за брза пенетрација и совршено калено за сила.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ